Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Происшествия

На Ужгородщині загинув підліток

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10714
На Ужгородщині загинув підліток
Вчора, 23 липня на Закарпатті панував буревій, який тривав близько двох годин.


Сильні шквалисті пориви вітру та злива завдали величезної шкоди. Під дією стихії загинув 15-річний юнак. 36-річний чоловік отримав численні травми, – повідомляє Galagov.tv


У селі Петрівка, що на Ужгородщині буревій завдав найбільших збитків – пошкоджено понад 30 житлових будинків. На будівництві однієї з споруд працювала група робочих, коли поривистий вітер зірвав з будівлі фронтонну стіну. Величезна маса впала на 15-річного хлопця, який працював на цьому будівництві. Підліток помер на місці. Його колега по будівництву 1979 року народження отримав численні травми.


Наразі проходить засідання районної комісії ТЕБ та НС. Планується створення спеціальної комісії, яка здійснить обстеження об'єктів різних форм власності та житлових будинків на предмет виявлення пошкоджень та завданих збитків.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.