Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Происшествия

Через неуважність батьків на вулицях Франківська губляться малолітні діти

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9643
Через неуважність батьків на вулицях Франківська губляться малолітні діти
Минулого тижня у центральному парку ім. Шевченка правоохоронці виявили 4-річного хлопчика без нагляду дорослих. З'ясувалося, що дитина загубилася.


Як повідомила кореспонденту 0342.ua начальник сектору молодіжної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук, дитина гуляла в парку разом з батьком. Розмовляючи по телефону, батько відволікся. Підійшовши до свого автомобіля, чоловік виявив, що дитини поруч немає. Він одразу зателефонував у поліцію та поїхав за дружиною, аби разом шукати сина. В цей час хлопчика знайшли патрульні. Він гуляв біля стадіону "Рух". Наразі з приводу інциденту проводиться перевірка. З'ясовуються всі обставини події.


Ще одного 5-річного хлочпика без нагляду дорослих виявили на вулиці Короля Данила. Небайдужі люди зателефонували до поліції та повідомили, що вулицею гуляє малолітня дитина, яка взагалі не розмовляє. З'ясувалося, що хлопчик має деякі відхилення, проживає на вул. Шашкевича. За словами батька, дитина самовільно покинула дім та пішла гуляти. Правоохоронці склали на батька протокол за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).


А два тижня тому на Привокзальній площі жінка залишила без нагляду 4-річного сина. Отримавши матеріальну допомогу на дитину, жінка зустріла знайомих і почала розпивати алкогольні напої у сквері біля площі. Після чого горе-мати заснула на лавці, а дитина пішла гуляти вулицею. Виявивши правопорушницю, патрульні склали на жінку одразу кілька протоколів: за перебування у громадському місці у стані алкогольного сп'яніння, за дрібне хуліганство та за невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.