Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Происшествия

Чеські колеги українських силовиків намагаються допомогти у розслідуванні подій у Мукачево

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   11436
Чеські колеги українських силовиків намагаються допомогти у розслідуванні подій у Мукачево
На жаль, все що зробили правоохоронці за повідомленням поліції Чехії, це внесли інформацію про крадене авто, яке засвітилося на самому початку перестрілки в Мукачеві, у єдиний реєстр досудових розслідувань.


І це при тому, що біле авто преміум класу марки Audi Q7 з примітними номерами 1AV 6666 було явно невипадково припарковане біля комплексу Антарес саме у той момент, коли туди прибули бійці Правого Сектору на намічену стрілку з народним депутатом Михайлом Ланьом.
- Це авто значиться у базі даних крадених автомобілів - у Шенгенській інформаційній системі. У зв'язку із цим ми звернемося до наших українських колег, - повідомив речник чеської поліції ще 13 липня за підсумками аналізу оперативного відео, яке вкинув Мустафа Найєм, і від якого зараз відхрещуються правоохоронці, розповідає Mukachevo.net.


Крадене в Чехії авто є одним із контрабандних слідів, який варто було би взяти до уваги в цій ситуації. Але якщо чеським полісменам було досить оперативного відео і 2-х днів для офіційної заяви та констатації факту, то українські силовики, таке враження, просто забули про це авто і те, що воно було припарковане на місці фактичного злочину.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.