Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Происшествия

З'явилися подробиці загибелі 10-річного хлопчика на Снятинщині

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11219
З'явилися подробиці загибелі 10-річного хлопчика на Снятинщині
Вчора, 21 серпня,  до рятувальників надійшло повідомлення про те, що зник 10-річний хлопчик в селі Тростянець Снятинського району.


У поліції припускали, що дитина могла втопитися в ставку. О 12:50 водолази знайшли тіло хлопчика та підняли його на берег, - інформує 0342.ua з посиланням на ДСНС в Івано-Франківській області.


В ювенальній превенції нашому кореспонденту повідомили подробиці трагічної події. Хлопчик приїхав до дідуся, який живе в селі Тростянець Снятинського району. В день  смерті, дід з внуком випасали овець. Хлопчик відправився  додому раніше для того, щоб відкрити ворота для тварин. Ввечері, дід повернувшись до будинку, не знайшов внука і побачив, що ворота закриті, тому забив на сполох.


Водолази знайшли тіло дитини в ставку, що знаходився неподалік. Рятувальники вважають, що це нещасний випадок, адже бетонні плити навколо ставка є дуже слизькими. Дитина була в гумових чоботах, ймовірно вона посковзнулася і не змогла вибратися, бо не вміла плавати.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.