Сегодня: Вторник, 17 Сентября 2019 года
Происшествия

На Закарпатті поліцейські були змушені застрелити собаку, яка покусала пенсіонерку

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   10477
На Закарпатті поліцейські були змушені застрелити собаку, яка покусала пенсіонерку
Поліцейському довелося застосувати зброю до агресивного собаки, який кидалася на всіх підряд.


Про це повідомили в ГУНП в Закарпатській області.


Сьогодні пообіді, у віддідення поліції в смт.Великий Березний зателефонував чоловік, який повідомив про імовірно скаженого собаку, що накинувся на пенсіонерку. На місце події одразу виїхала група швидкого реагування. Поліцейські побачили на вулиці собаку, що поводився агресивно й кидався на людей.


Навіжений пес встиг сильно покусати свою 71-річну господарку. Поліцейські викликали для жінки швидку медичну допомогу, яка доставила пенсіонерку в районну лікарню. Правоохоронці розпочали наздоганяти шаленого пса, який бігав вулицею в пошуках нової жертви.


Завбачивши поліцейських, тварина спробувала накинутися на них. Одному з правоохоронців довелося застосувати зброю до несамовитого пса.


Тіло тварини направили на експертизу, яка має з'ясувати чи хворів чотирилапий сказом.


Як ми раніше повідомляли, В Ужгороді говоритимуть про проблему безпритульних собак


 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.