Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Происшествия

Патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився в Ужгороді: фото

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   8727
Патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився в Ужгороді: фото
Прямуючи на перезмінку після денного патрулювання екіпаж ужгородських патрульних помітив дитину 4-5 років на вулиці Минайській.


Хлопчик плакав та виглядав розгубленим. Патрульні одразу зупинились та підійшли до дитини. Він назвав своє ім’я та повідомив, що загубився. Полісмени вирішили розшукати батьків або домівку хлопчика.


Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.


Сісти в патрульну машину він не погодився, однак сказав, що може показати де проживає. Поки полісмени разом з хлопцем йшли вулицею, вони розпитували перехожих, чи не знає хтось малюка або його рідних.


Невдовзі вони знайшли дідуся дитини, який повідомив, що не помітив, як онук пропав. Дитину цілу та неушкоджену повернули рідним.


Батьки, не залишайте дітей без нагляду. Подбайте про їх безпеку на дорозі, біля води, у громадський місцях та місцях масового скупчення людей.


Як інформував 0312.ua, Мукачівські патрульні загасили "Фольксваген", який загорівся на ходу: фото


Патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився в Ужгороді: фото
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.