Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Происшествия

Мукачівські патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9946
Мукачівські патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився
 О 12:00 до мукачівських патрульних звернулась жінка, яка повідомила, що на вул. Сорочій вже близько 4 годин без догляду гуляє маленька дитина. Патрульні знайшли 4-річного хлопчика біля шиномонтажної станції на Сорочій.


Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.


Дитина майже не розмовляла і патрульні не могли встановити ані його ім’я, ані прізвища чи адреси батьків. Також поліцейські з’ясували, що жодних викликів на лінію 102 про загублену дитину не надходило. Полісмени опитали всіх перехожих та людей, що мешкають поблизу шиномонтажа та ніхто не бачив цього хлопчика раніше.


Отже, патрульні вирішили самостійно розшукати батьків хлопчика. Нагодувавши дитину, полісмени близько 1,5 години ходили з малюком околицями сподіваючись, що він впізнає домівку або вони зустрінуть когось, хто знатиме, де мешкає малюк. Через деякий час один з перехожих впізнав хлопчика і повідомив патрульним адресу матері. Близько 14:00 патрульні отримали повідомлення, що до чергової частини зателефонувала жінка і повідомила, що в неї загубився 4-річний хлопчик. В цей момент полісмени були вже недалеко від будинку заявниці. Матір забрала хлопчика вже за кілька хвилин.


Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева наголошує: не залишайте дітей без нагляду.


Як інформував 0312.ua, Вчитель та директор лінгвістичної гімназії намагалися приховати факт побиття учня? (Відео)


Мукачівські патрульні знайшли 4-річного хлопчика, який загубився
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.