Сегодня: Среда, 21 Февраля 2018 года
Происшествия

Рух німецького авто з перебитим номером зупинено на митному посту «Ужгород»

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   10358
Рух німецького авто з перебитим номером зупинено на митному посту «Ужгород»
Днями громадянин України на автомобілі «Volkswagen Transporter» рухався в Україну через митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС. Як підставу для переміщення вказаного автомобіля через митний кордон, українець подав працівникам митниці свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, контрольний талон для проходження «зеленим коридором» та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.


Однак, під час митного контролю виникли підозри щодо цілісності номерного позначення кузова автомобіля, в зв’язку з чим до митного контролю транспортного засобу, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт НДЕКЦ при МВС України.


За результатами огляду експертом встановлено, що ідентифікаційне номерне позначення кузова було нанесено на безномерну деталь кустарним способом, та вварено в кузов автомобіля таким самим способом.


Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України легкового автомобіля «Volkswagen Transporter», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві відомості.


Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.


Наразі безпосередній предмет порушення – автомобіль 2001 року випуску, вартістю 2700 євро, вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України.


Відділ комунікацій Головного управління


ДФС у закарпатській області
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.