Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Происшествия

В центрі міста спалили прапор Грузії

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   29827
В центрі міста спалили прапор Грузії
В ніч з 25 на 26 травня двоє чоловіків підпалили прапор Грузії над входом до нового закладу грузинської кухні.


Як повідомляє «Репортер», десь після дванадцятої ночі двоє чоловіків підпалили прапор Грузії, який висить перед входом до кафе грузинської випічки «Dedas Puri» (вулиця Чорновола, 4).


Від прапора загорівся й дашок над дверима до кафе. За словами власника кафе Сергія Любиха, він знає, хто підпалив прапор. «Підпал вчинив Максим Суров, наш колишній працівник, якого я звільнив за проблеми з алкоголем, — стверджує Сергій. — Він заходив напередодні ввечері, кричав, хамив, тож ми його вигнали».


Вогонь помітили перехожі й одразу викликали пожежних. Ті приїхали дуже швидко — буквально через кілька хвилин. Отже, великих збитків зловмисники спричинити не змогли, адже вогонь загасили оперативно.


Справа в тому, що поруч із «Dedas Puri» розташовані камери відеоспостереження від сусіднього кафе. Саме на відео, за словами Сергія Любиха, він впізнав свого колишнього працівника та його товариша.


Наразі Любих написав заяву до поліції. За його словами, дії зловмисників кваліфікували як дрібне хуліганство.


Зараз на місці працює слідчо-оперативна група.


Читайте також: У жителя Прикарпаття загорілася іномарка
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.