Сегодня: Суббота, 20 Января 2018 года
Происшествия

Скільки людей зникло безвісти на Прикарпатті за останні п'ять років?

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8390
Скільки людей зникло безвісти на Прикарпатті за останні п'ять років?




За даними ГУНП в області, станом на 5 травня поточного року, за період з 2012 по 2017 роки включно на Прикарпатті зникло безвісти 1 237 людей.


Як прокоментували 0342.ua в ГУНП, така висока цифра пояснюється тим, що сюди входять всі заяви, що надходять від громадян. Навіть якщо через кілька годин людину було знайдено, заява про її зникнення все одно продовжує значитися в реєстрі.


Також до цього числа входять зниклі за кордоном та в зоні АТО.


Загалом, переважна більшість зниклих безвісти знаходяться в найближчі години після початку пошукових заходів. До прикладу, на День міста надходило чимало повідомлень про зникнення просто через те, що Франківськ був переповнений.


Тож, з 1 237 зниклих було розшукано 1 179 осіб. місцезнаходження 44 людей залишися невідомим, 5-ро було визнано судом безвісти зниклими, а 9-ро — померлими.


Варто зазначити, що Івано-Франківській області найменша кількість зниклих по Україні.


До теми: Скільки крадіжок відбулося в Івано-Франківську, коли всі святкували День міста




























www.0342.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.