Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Происшествия

Скільки крадіжок відбулося в Івано-Франківську, коли всі святкували День міста

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9326
Скільки крадіжок відбулося в Івано-Франківську, коли всі святкували День міста




350-річчя Івано-Франківська  відзначали не лише франківці, а і жителі інших міст та країн. До того, ж саме в День міста паралельно відбувався масштабний міжнародний фестиваль «Карпатський простір», тому і не дивно, що в ці травневі дні іноземні туристи заполонили вулиці міста.


Журналісти сайту 0342.ua вирішили з’ясувати, чи не скористалися святковими днями зловмисники. Для цього подали запит в Головне управління Національної  поліції в Івано-Франківській області щодо кількості заяв про вчинені крадіжки на території Івано-Франківської міської ради з 5 по 9 травня.


Правоохоронці повідомили, що всього зареєстровано три крадіжки в ці дні: 6, 8 та 9 травня.


Вказані крадіжки були вчинені саме на вулиці, а от заяви про зникнення речей в транспорті чи квартирах до поліції взагалі не надходили. 


Нагадаємо, що 7 травня, до Івано-Франківська приїхала Тіна Кароль. Виступ зірки спровокував справжній бум: центральні вулиці міста були переповнені людьми. 




























www.0342.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.