Сегодня: Суббота, 25 Мая 2019 года
Происшествия

Працівника заводу "Пресмаш" і його знайомих помилково прийняли за рейдерів

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   11183
Працівника заводу "Пресмаш" і його знайомих помилково прийняли за рейдерів
Сьогодні, 12 травня, на лінію "102" від одного з працівників івано-франківського заводу "Пресмаш" поступило повідомлення, що на територію підприємства проникли невідомі. Патрульні, з'ясувавши ситуацію, чутки про рейдерське захоплення заводу не підтвердили. 


Як коментує 0342.ua речник патрульної поліції міста Микола Гурак, один з працівників підриємства провів на територію заводу своїх знайомих. Сьогодні там відбувалися якісь внутрішні збори й він хотів заручитися підтримкою громади. Інший працівник прийняв цих людей за рейдерів і повідомив про це правоохоронцям. Жодних сутичок чи сварок між ними не виникло, тому патрульні, записавши дані всіх осіб, покинули територію заводу.


Нагадаємо, що в жовтні минулого року працівники ВАТ "Пресмаш" пікетували адміністрацію з вимогою виплатити їм заборгованість по зарплаті. 1 жовтня 2015 року, ВАТ «Пресмаш» було оголошено неплатоспроможним і розпочато процес банкрутства.  За даний період кількість працівників зменшилася з 180 до 76. Людям не виплатили 20 зарплат, заборгованість складає 3 млн 342 тис. грн.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.