Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Происшествия

Керівник Державної міграційної служби в області заявив, що подасть на головного патрульного до суду

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10382
Керівник Державної міграційної служби в області заявив, що подасть на головного патрульного до суду
Таку заяву Сергій Саїв зробив після того, як Богородчанський районний суд сьогодні ухвалив рішення про те, що на керівника Державної міграційної служби в області патрульні безпідставно склали протокол про їзду за кермом в нетверезому стані.


В коментарях журналістам 0342.ua Саїв заявив: "Якщо патрульні подаватимуть на апеляцію, я буду доводити свою правоту і там. Витримаю процедуру, а потім також захищатиму свою честь і гідність у суді. Це так швидко не закінчиться".


Подавати до суду, як закцентував Саїв, він збирається на керівництво патрульної поліції, а саме на Дмитра Міхальця. Оскільки, як вважає Саїв, він і його підлеглі неодноразово висловлювалися по його справі упереджено, не дочекавшись суду. 


"Я — людина публічна й за період моєї відпустки на мене вилили стільки бруду, що тепер нехай відповідають", — прокоментував Саїв.


Начальник ДМС в області заявляє, що жодного разу не сідав за кермо нетверезим. Коли щось святкує, то їздить з водієм. І переконує: сьогодні в суді були продемонстровані докази того, що в медичному закладі він пройшов всі відповідні процедури освідчення на стан алкогольного сп'яніння, які доказали те, що він був тверезий. 


Нагадаємо: патрульні зупинили автомобіль Саїва в січні на одній з центральних вулиць міста. За словами речника патрульної поліції Івано-Франківська на машину Саїва поступило орієнтування про те, що за кермом автівки може знаходитися водій у стані алкогольного сп'яніння. Коли патрульні побачили автівку, то звернули увагу, що чоловік за кермом порушив правила дорожнього руху: перелаштувався в іншу смугу руху без ввімкненого повороту. Саме це стало причиною зупинки автомобіля. Після цього, патрульні пояснили Саїву ситуацію про те, що на його автівку поступило орієнтування і попросили пройти тест на стан алкогольного сп'яніння. Як стверджує прес-секретар патрульних, Саїв пройти тест на місці відмовився, також не захотів їхати у машині патрульних до медзакладу, де він міг би пройти освідчення на стан алкогольного сп'яніння. 


Гурак наголошує, що патрульні склали на Саїва протокол про відмову пройти тест на стан алкогольного сп'яніння і не стверджували, що він був п'яний. Далі справу направили до суду, який сьогодні виніс той вирок, що повважав за справедливий. 


Речник патрульних каже, що відмова Саїва зафіксована на нагрудник відеореєстраторах патрульних, а також при двох свідках. Микола Гурак спростовує і резонансні заяви Саїва, які сьогодні він озвучував в суді. Головний міграційник області заявив, що за кожного "пійманого нетверезого начальника" патрульних преміюють десятьма тисячами гривень.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.