Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Политика

"Цінуйте свій український паспорт і любіть Україну!", — Президент привітав українців із запровадженням безвізового режиму з ЄС

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   14359
"Цінуйте свій український паспорт і любіть Україну!", — Президент привітав українців із запровадженням безвізового режиму з ЄС
Сьогодні, 11 травня, рада міністрів ЄС схвалила надання безвізового режиму для України. Останньою формальною процедурою є підписання відповідного рішення президентом Європарламенту та представником країни-члена ЄС, яка головує цьогоріч. Після цього рішення буде опубліковане в офіційній пресі, а вже 11 червня українці зможуть в'їжджати в ЄС без віз.


З цієї нагоди Президент України Петро Порошенко виступив із офіційним зверненням до українців, в якому привітав громадян з  історичною подією та закликав цінувати український паспорт та любити Україну.


"Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із своїх головних передвиборчих обіцянок", — каже Порошенко.


Президент запевняє, що Україна пориває з пострадянським минулим і дедалі більше стає частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. 

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.