Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Политика

Франківців закликають вийти завтра на акцію протесту проти Путіна

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11152
Франківців закликають вийти завтра на акцію протесту проти Путіна
28 квітня о 15.00 на Вічевому майдані Івано-Франківська відбудеться акція «Stop Putin’s War in Ukraine».


«Це всесвітня акція протесту, яка уже вчетверте відбуватиметься у 50 країнах світу. Її мета  – привернути увагу світової спільноти до російської окупації в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також – закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі.


Цього разу ми концентруємо увагу на тому, аби звільнити полонених, які утримуються на непідконтрольній частині нашої держави і політв’язнів, які перебувають у Росії», – розповів керівник прикарпатського відділення штабу Яроша Василь Абрамів.


Організатором акції є Національний рух «Державницька Ініціатива Яроша». Українці діаспори, які долучаться до акції в різних країнах світу, звернуться до дипломатичних установ із проханням посилити увагу до подій, які відбуваються в українській державі.


Акція відбуватиметься і в багатьох містах України.


Читайте також: В Івано-Франківську «Путін» вигукував «Слава Україні» і співав гімн
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.