Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Политика

Франківців, яким холодно, закликають йти в гості до мера

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10185
Франківців, яким холодно, закликають йти в гості до мера
Міський депутат від партії "Укроп" Мстислав Тарас збирає незадоволених жителів Івано-Франківська на протест, що відбудеться біля міського виконкому сьогодні о 12:00. Причиною збору людей є відсутність опалення в деяких домівках та навчальних закладах міста.


Заклик він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі


Франківців, яким холодно, закликають йти в гості до мера


Цікаво, що у коментарях до публікації деякі франківці скептично поставилися до ініціативи.


"А як ти підеш до мера вимагати тепла, якщо Руслан Марцінків поїхав на Схід? Чи під музичку погріємося в коридорах міськвиконкому?", — пише Володимир Кушніренко


Мер міста також прокоментував допис: "Спитайте у структури близької до Мстислава чому Стек не включає тепло, а потім нехай розказує. Відключимся від них і не дамо олігархам на нас гроші заробляти! Це верх цинізму не включати 1/3 міста, а потім кричати!"


Читайте також: Активісти партії "Укроп" вимагали від міської влади підтримати блокаду на Донбасі (ФОТО)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.