Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10624
Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні
На головному сайті про політиків опублікували обіцянки, які українські політики роздають щороку в один і той самий час. До Вашої уваги огляд зобов’язань вітчизняних можновладців за квітень 2014, 2015 та 2016 років.


Квітень 2014-го став першим місяцем проведення в Україні антитерористичної операції, квітень 2015-го —місяцем, коли відбувалася повільна стабілізація ситуації в усіх найважливіших галузях, квітень 2016-го — місяцем зміни уряду й приходу до влади Кабміну під керівництвом Володимира Гройсмана.


Із цим і пов’язані найголовніші обіцянки політиків, зафіксовані «Словом і Ділом» саме в цей період протягом останніх років.
Квітень 2014-го: початок АТО, передвиборча кампанія Порошенка і Кличка


Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні


Довгий шлях звільнення Донбасу від проросійських терористичних формувань, який триває ось уже майже три роки, почався саме в квітні 2014-го: 14 числа виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов підписав указ «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», з чого офіційно й розпочалися бойові дії на Донбасі.


Сам Турчинов тоді дав низку важливих обіцянок, які, на жаль, не зміг реалізувати: не допустити поширення тероризму за межі східних регіонів країни, швидко «посадити» на лаву підсудних всіх терористів та повернути всю захоплену росіянами в Криму українську військову техніку. При цьому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков з обіцянкою нормалізувати ситуацію в Маріуполі впорався.


Якщо відхилитися від теми АТО, то варто відзначити, що серед обіцянок, зареєстрованих у цей період, досі перебувають у процесі виконання зобов’язання кандидата в міські голови столиці Віталія Кличка повернути киянам усі незаконно відібрані землі та міністра юстиції Павла Петренка – покращити умови відбування покарання ув’язнених.
Квітень 2015-го: патрульна поліція і доктрина інформбезпек


Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні


Саме ці обіцянки Президента України Петра Порошенка та міністра інформаційної політики Юрія Стеця «Слово і Діло» визначило як найбільш значущі у квітні 2015 року. Так, Глава держави тоді заявив, що найближчим часом у Києві, Харкові, Одесі та Львові запрацює патрульна поліція, а керівник новоствореного відомства – що за місяць, тобто у травні того ж року, буде презентовані доктрина інформаційної безпеки України.


Серед обіцянок, що так і не були виконані, відзначимо такі: нардепа Максима Єфімова про реєстрацію законопроекту про зняття штрафних санкцій із підприємств, розташованих у зоні проведення АТО та тодішнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського – про децентралізацію дорожнього господарства.


Домогтися зняття мораторію на продаж земель сільгосспризначення пообіцяв тоді народний депутат Геннадій Бобов, але ця обіцянка досі не реалізована.
Квітень 2016-го: перші обіцянки нового уряду


Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні


У квітні того року Президент пообіцяв затвердити новий склад уряду одразу після свого повернення з Японії, де він перебував із робочим візитом, що й було зроблено. Однією з перших обіцянок членів нового Кабінету міністрів, що була виконана, стала заява В’ячеслава Кириленка про запровадження в радіоефірі квот на медіапродукт українською мовою.


До найголовніших невиконаних обіцянок, які політики дали в той період, портал включив такі: обіцяне прем’єром Володимиром Гройсманом залучення на ремонт і будівництво доріг 19 млрд грн, не здійснена міністром Кабінету міністрів Олександром Саєнком реформа держслужби (яка мала відбутися до кінця 2016 року) та заява новоспеченого спікера парламенту Андрія Парубія про оприлюднення списку членів коаліції.


Серед тих зобов’язань, які політики взяли на себе у квітні 2016 року й досі виконують, відзначимо зниження цін на медикаменти, про яке говорив Гройсман, та підтримка «Радикальною партією» законопроектів про деофшоризацію, яку пообіцяв Олег Ляшко.


Журналісти опублікували обіцянки, які політики щороку давали українцям у квітні


Читайте також: Обіцянки, які політики щороку давали українцям у березні (ІНФОГРАФІКА)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.