Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Политика

Йорданський король розповів про таємні бажання Кремля щодо України

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   11454
Йорданський король розповів про таємні бажання Кремля щодо України
Король Йорданії Абдалла II в інтерв'ю західному виданню The Washington Post розповів про те, як закінчити війну в Сирії за рахунок України. 


"Я думаю вони будуть торгуватися, яким способом має піти Асад. В решті ми маємо отримати режим, який буде прийнятним для всього населення Сирії", — сказав він, відповідаючи на питання, чи погодиться Росія на відставку Асада.


"З російської точки зору, вони грають у те, що я називаю триходовою грою в шахи. Для них Крим важливий, Сирія важлива, Україна, і ми бачимо їх в Лівії. Американці і європейці мають домовлятися з росіянами з усіх цих проблем одночасно", — продовжив він.


Таким чином, на його думку, необхідне обговорення умов із взаємними поступками.


"Для росіян, я думаю, найважливішим є Крим. Якщо ви знайдете порозуміння щодо Криму, ви побачите більш гнучку позицію в Сирії, і, я думаю, Україна тоді стане меншою проблемою", — заявив король Абдалла.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.