Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Политика

Телеканал порівняв життя чиновників, впійманих на корупції, в Україні та Румунії. ВІДЕО

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   8849
Телеканал порівняв життя чиновників, впійманих на корупції, в Україні та Румунії. ВІДЕО
Вчора, 3 квітня, на телеканалі "СТБ" вийшов сюжет про життя корупціонерів після в'язниці. Журналісти розповіли про різницю на прикладі сільського голови Черніїва, якого у 2008 році затримали на хабарі в 100 тисяч євро, а в 2016 році обрали знову сільським головою та мера румунського містечка, який під час передвиборчої кампанії роздавав людям безкоштовних курей, за що сів у в'язницю на 2 роки.


Богдан Грейда після в'язниці переобрався та зберіг статус "найкращого господарника" у селі. Зараз він знову керує Черніївом, а також їздить за кермом "Мерседеса" бізнес-класу. Його ж румунському колезі заборонено займатися політичною діяльністю, та навіть викладати в університеті. 


Детальніше про разючі відмінності у житті екс-корупціонерів у сюжеті каналу "СТБ":Читайте також: Як корупціонера-даішника часів Януковича знову поставили біля золотого корита
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.