Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Активісти визначили перелік прогульників Верховної Ради в березні. Інфографіка

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10870
Активісти визначили перелік прогульників Верховної Ради в березні. Інфографіка
Найгірше ходили на роботу депутати “Волі народу”. Найкраща відвідуваність — у “Народного фронту”.8 нардепів пропустили всі засідання Верховної Ради в березні. Найгірше ходили на роботу депутати “Волі народу”. Найкраща відвідуваність — у “Народного фронту”. Громадський рух ЧЕСНО проаналізував відвідуваність народних депутатів за березень 2017 року.
У березні Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів, провела 12 засідань і 322  голосування. 8 депутатів не зареєструвалися письмово з невідомих причини і жодного разу не голосували у березні:


1. Євген Бакулін (“Опозиційний блок”) — фігурант антикорупційних розслідувань;


2. Вячеслав Богуслаєв (“Воля народу”) — президент ПАТ “Мотор Січ”;


3. Олександр Онищенко (“Воля народу”) — нардеп-утікач, який переховується в Лондоні від кримінального переслідування щодо розкрадання майна “Укргазвидобування”;


4. Сергій Клюєв (позафракційний), якого шукає Інтерпол;


5. Дмитро Ярош (позафракційний), який прогуляв близько 80% засідань за всю каденцію;


6. Євгеній Мураєв (позафракційний) — власник телеканалу NewsOne та член політради партії “За життя”;  


7. Семен Семенченко (“Самопоміч”) і  


8. Тарас Пастух (“Самопоміч”). Обидва депутати “Самопомочі” брали активну участь у блокаді окупованих територій.


Активісти визначили перелік прогульників Верховної Ради в березні. Інфографіка


Серед фракцій найгірше сесійні засідання відвідували депутати групи “Воля народу”, “Відродження” та “Опозиційного блоку”, найкраще — депутати “Народного фронту”.


Зауважимо, що навіть 100%-го прогульника відкликати неможливо. Єдине, чим можна покарати “недоторканних”, — позбавити частини зарплатні. За дорученням спікера, з вересня 2016 року прогульників також час від часу публікують у газеті “Голос України”.


Активісти визначили перелік прогульників Верховної Ради в березні. Інфографіка


Нагадаємо, четверо прогульників березня не ходили на роботу і в лютому, а загалом в минулому місяці 8 нардепів пропустили всі сесійні засідання. Раніше ЧЕСНО назвав найбільших прогульників 2016 року.

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.