Сегодня: Воскресенье, 23 Февраля 2020 года
Политика

Сполучені Штати Америки припинили фінансування НАЗК

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9780
Сполучені Штати Америки припинили фінансування НАЗК
Причиною цьому стали зміни в українському законодавстві.


Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) зупинило співпрацю з НАЗК.


Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра юстиції України та член самої НАЗК Руслан Рябошапка.


«Хм.. новий закон в дії. USAID зупинив співпрацю з НАЗК», — написав чиновник, маючи на увазі підписані Президентом зміни до закону «Про протидію корупції», згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.


Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко підписав закон про обов'язкове е-декларування для антикорупціонерів. У законі зазначено, що електронні декларації повинні подавати члени громадських антикорупційних організацій. У той же час військовослужбовці не повинні подавати е-декларації, якщо вони не займають посади, які передбачають звітність.


Також згідно із законом, збільшується термін подачі е-декларацій для військовослужбовців. Якщо вони беруть участь у бойових діях, то можуть подавати декларації за минулий рік протягом 3 місяців з моменту прибуття до місця проходження військової служби або дня закінчення служби.


Зміни до антикорупційного законодавства розкритикували представники Великої Британії, США, Канади та офіційний Брюссель.


USAID — Агентство США з міжнародного розвитку — засноване 1961 року 35-им президентом США Джоном Кеннеді. Основні напрями роботи Агентства включають підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу. Американський народ, через Агентство, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.