Сегодня: Воскресенье, 23 Февраля 2020 года
Политика

Бажаючих дізнатися про рівень демократії в Івано-Франківську запрошують у вівторок на лекцію

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11507
Бажаючих дізнатися про рівень демократії в Івано-Франківську запрошують у вівторок на лекцію
Який рівень демократії на Івано-Франківщині? Що заважає, а що сприяє розвитку демократії в регіоні? В яких сферах життя області спостерігається найбільший прогрес та регрес щодо розвитку демократичних процесів? Яка позиція Івано-Франківщини в загальноукраїнському рейтингу? Відповіді на ці та дотичні питання франківці зможуть почути у вівторок, 28 березня.


В цей день у готелі "Надія" о 10:15 відбудеться прес-конференція «Індекс демократичного розвитку областей України – 2016. Презентація результатів по Івано-Франківській області».


Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Центром “Антикорупційна платформа” у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів за підтримки National Endowment for Democracy (NED).
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.