Сегодня: Среда, 29 Января 2020 года
Политика

Подвійне громадянство: чому Балога і Ланьо не підтримують Порошенка

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   10070
Подвійне громадянство: чому Балога і Ланьо не підтримують Порошенка
Народні депутати України із Закарпаття Віктор Балога ("Єдиний центр") і Михайло Ланьо ("Відродження") майже в унісон прокоментували ініціативу Президента Порошенка  про зміни до Закону про громадянство.


Як відомо, новий закон має позбавити українців паспортів нашої держави, якщо у них буде ще один паспорт.


Спочатку новина про думку Балоги з приводу цього законопроекту була опублікована на одному з його рупорів "Мукачево.нет" під назвою "Балога пропонує заборонити подвійне громадянство для тих, хто працює у владі, і легалізувати його для простих людей". Мовляв, закарпатці не винні, що змушені шукати можливість отримувати закарпатську пенсію.


Згодом проти ініціатив Президента виступив нардеп, що керує "Відродженням" на Закарпатті, Михайло Ланьо. У наближеному до нього transkarpatia.net  вийшов коментар "У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне". Ланьо повторює за Балогою фразу про те, що паспорти, якщо їх є два, мають забирати у політиків, а простим заробітчанам  їх мають дозволити.


Як бачимо конкуруючі на минулих виборах політичні сили об’єднують зусилля на противагу курсу Президента на Закарпатті, використавши для цього захист "інтересів мешканців краю". Поки невідомо, чи вплине це на міцність провладної більшості у Закарпатській облраді за участі  "БПП", "Відродження", і "КМКС".


Як інформував 0312.ua, У "темниках" адміністрації Порошенка згадують про подвійне громадянство на Закарпатті


Подвійне громадянство: чому Балога і Ланьо не підтримують Порошенка


 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.