Сегодня: Среда, 29 Января 2020 года
Политика

В Івано-Франківську на круглому столі обговорили проблеми децентралізації

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11005
В Івано-Франківську на круглому столі обговорили проблеми децентралізації
Сьогодні, 20 березня, відбувся круглий стіл на тему  «Роль інституцій і громадських організації Прикарпаття у процесі децентралізації та регіонального розвитку», на якому керівники обласних громадських організацій поділилися свої думками про актуальні проблеми в об'єднанні територіальних громад.


Станом на березень 2017 року в Україні сформовано 414 об'єднаних громад, серед яких 11 в Івано-Франківській області. 93 населені пункти нашої області взяли участь в реформі децентралізації.


Серед найбільших проблем учасники визначили: необізнаність  жителів в специфіці реформи і управлінні фінансів, небажання місцевих чиновників сприяти реформі через страх втрати посад та складність розриву вертикальних корупційних зв'язків. 


Учасники планують напрацювати план взаємодії між владою, місцевими жителями та бізнесом для ефективнішої реалізації реформ.


Читайте також: Прикарпатцям розповіли про позитивні наслідки децентралізації.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.