Сегодня: Среда, 29 Января 2020 года
Политика

Українців обурило відео, на якому поліцейські почали стріляти через конфлікт з блокадниками. ВІДЕО

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9073
Українців обурило відео, на якому поліцейські почали стріляти через конфлікт з блокадниками. ВІДЕО
Вчора, 14 березня, у нардепа Володимира Парасюка та інших учасників торгової блокади на Донбасі виник конфлікт з поліцією.


За словами депутата, поліція та Нацгвардія застосували сльозогінний газ проти "блокадників".


У поліції кажуть, що конфлікт виник через те, що активісти відмовилися показати документи на вогнепальну зброю. На одному із відео чутно та видно як правоохоронці відкривають попереджувальний вогонь із автоматів. 


Українські користувачі соціальних мереж неоднозначно відреагували на ситуацію. Одні кажуть, що її спровокував Володимир Парасюк своїм хамством. Інші ж вважають, що дії поліцейських — це результат проваленої реформи правоохоронних органів в Україні.


Читайте також: За останні 10 днів прикарпатська поліція вилучила 7 одиниць зброї.

[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/oleksandr.aronets/videos/1453097991368985/&show_text=0&width=560&wmode=transparent]
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.