Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Политика

Прикарпатський нардеп бере участь у "блокаді" Насірова. ФОТО

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10046
Прикарпатський нардеп бере участь у "блокаді" Насірова. ФОТО
Сьогодні, 6 березня, прикарпатський народний депутат Юрій Дерев'янко опублікував фотографії з акції протесту, яка відбувається під Солом'янським судом міста Києва, де вже третій день не можуть обрати запобіжний захід для голови ДФС Романа Насірова.


"Разом з колегами народними депутатами і активістами ми провели ніч в суді і під судом, охороняючи Насірова, щоб була сьогодні можливість йому предстати перед найсправедливішим Солом'янським судом", — пише депутат на своїй сторінці в Facebook.


Він додає, що зранку мають відбутися два судові засідання: щодо відводу судді і щодо запобіжного заходу для Насірова.


Прикарпатський нардеп бере участь у "блокаді" Насірова. ФОТО
Прикарпатський нардеп бере участь у "блокаді" Насірова. ФОТО


Нагадаємо, що голову ДФС Романа Насірова підозрюють в нанесенні збитків державі на суму в 2 мільярди гривень. У п'ятницю детективи Національного антикорупційного бюро України вручили підозру топ-чиновнику. Затримання відбувалось у столичній лікарні "Феофанія". Втім Насіров вдав, що перебуває у стані непритомності. Пізніше лікарі констатували інфаркт міокарда у 38-річного чиновника, але діагноз не підтвердився. 
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.