Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

На Марцінківа образилися франківські військові (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10256
На Марцінківа образилися франківські військові (ВІДЕО)
Міський голова Івано-Франківська під час сьогоднішньої наради спростував інформацію, яку оприлюднили деякі засоби масової інформації.


Як зауважив мер, деякі місцеві ЗМІ неправильно потрактували його слова з оперативної наради.


«У коментарі стосовно сутичок мирного населення з Національною гвардією я не конкретизував, що військові були саме з Івано-Франківська. Тому прошу перевірити вашу інформацію стосовно цього повідомлення. Слова, які прозвучали у деяких ЗМІ від мого імені, франківські військові сприйняли як особисту образу. Тому прошу внести спростування у матеріали щодо цієї теми», – зазначив Руслан Марцінків.


[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/823981534291597/videos/1347192875303791/&show_text=0&width=560]


Нагадаємо, сьогодні, під час оперативної наради, мер Івано-Франківська заявив, що звернення жителів міста до правоохоронних органів щодо «наливайок» та гральних автоматів не дають результатів
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.