Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Депутати облради поки що не вибрали директора Дністровського ландшафтного парку

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10805
Депутати облради поки що не вибрали директора Дністровського ландшафтного парку
Під час сьогоднішньої екологічної комісії депутати Івано-Франківської обласної ради розглядали кандидатури претендентів на посаду директора КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».


Як повідомляє кореспондент 0342.ua, на цей пост претендують два кандидата: депутат облради від «Самопомічі» Богдан Станіславський і самовисуванець Ігор Шумега.


Комісія вирішила спершу розглянути програми кандидатів та їх проекти розвитку ландшафтного парку, і тільки потім вносити пропозицію на розгляд обласної ради.


Перший претендент Богдан Станіславський не став виступати, мотивуючи це тим, що його кандидатуру ще не підтримала фракція.


В свою чергу, Ігор Шумега розповів, що він має дві вищі освіти, працював головою районної адміністрації, а також був депутатом трьох скликань. Але свого проекту розвитку парку він теж не мав.


У зв’язку з цим, члени комісії вирішили перенести презентації кандидатів на наступне засідання, і після чого вже вносити пропозиції на засідання сесії.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.