Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Ректор Прикарпатського університету вирішував відносини України та Польщі

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9111
Ректор Прикарпатського університету вирішував відносини України та Польщі
Днями відбулася робоча зустріч української частини Українсько-польського форуму партнерства, яка пройшла під егідою міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.


Як повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, під час зустрічі учасники обговорили ключові напрями українсько-польської взаємодії на громадському рівні, насамперед у контексті активізації роботи Українсько-польського форуму партнерства.


Крім того, було затверджено оновлений склад української частини цієї громадської платформи, до якого увійшов, зокрема, і ректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда.


Українсько-польський форум партнерства почав свою діяльність 25 лютого 2011 року у Варшаві. Він функціонує під патронатом керівників зовнішньополітичних відомств України та Республіки Польща.


Головне завдання Форуму — вирішення проблемних питань українсько-польських відносин на громадському рівні. В ході Форуму проходить відкритий обмін думками та розвиток конструктивного українсько-польського діалогу, який спирається на факти і наукові дослідження історичного минулого та аналізі сучасних економічних й політичних процесів.


 


 
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.