Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Керівництво Івано-Франківського аеропорту дало відповідь щодо сьогоднішньої авіапригоди

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   9313
Керівництво Івано-Франківського аеропорту дало відповідь щодо сьогоднішньої авіапригоди
Як повідомлялося сьогодні вранці вчора в міжнародному аеропорту Івано-Франківськ трапилася небезпечна пригода. Пасажирський літак, на борту якого перебувала 51-а людина, виїхав за межі злітної смуги. На щастя, ніхто не постраждав. 


Керівництво аеропорту дало відповідь щодо цієї ситуації. В їхній заяві зазначено, що злітно-посадкова смуга була підготовлена до прийому літака у відповідності до всіх нормативів. Зараз стосовно цієї ситуації працює Національна комісія з розслідування авіаційних пригод. Хто винен і що сталось буде відомо вже з її висновку.


За словами досвідченого пілота, з яким поспілкувався 0342.ua, ситуація, коли літак виїжджає за межі злітно-посадкової смуги може бути за трьох причин: погані погодні умови, технічний стан повітряного судна чи злітно-посадкової смуги, помилка екіпажу. 


Нагадаємо, що наприкінці минулого року літак рейсу «Київ – Івано-Франківськ» не зміг здійснити планову посадку через відсутність електропостачання в аеропорту. Пілотам довелося скеровувати літак до Львова.


До теми: Сумка, яку забули туристи з Дніпра, наробила в аеропорту переполоху


Міжнародні магістралі, кількакілометрова канатна дорога і реконструкція аеропорту чекають область в перспективі (КАРТА)
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.