Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Политика

Представників обласної влади не пропустили на Городенківський цукровий завод

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10309
Представників обласної влади не пропустили на Городенківський цукровий завод
Виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин з робочою поїздкою відвідав Городенківський район.


Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, чиновник ознайомився із ситуацією, що склалася навколо майнового комплексу Городенківського цукрового заводу. З цього приводу він провів робочу зустріч з головами райдержадміністрації Богданом Кобилянським, районної ради Іваном Мандичем, міським головою м. Городенки Степаном Яворським та громадськістю.


В рамках поїздки представники обласної і районної влади, громадськості, а також засобів масової інформації, які наочно хотіли ознайомитися із збереженням майна цукрозаводу, побували на прохідній підприємства. Але охорона, посилаючись на вказівку власників заводу, на територію заводу їх не пропустила.


Представників обласної влади не пропустили на Городенківський цукровий завод


«Виходячи із ситуації, що склалася, можливого демонтажу обладнання, обласна і районна влада спільно з громадськістю зробить всі вичерпні заходи в межах чинного законодавства щодо збереження цілісності майнового комплексу Городенківського цукрового заводу», – прокоментувала цю ситуацію перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.
www.0342.uaДжерело: Івано-Франківська облдержадміністраціяВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.