Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Нардеп з Франківщини збирає з народу 2,5 млн грн, аби піти в президенти

•   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10919
Нардеп з Франківщини збирає з народу 2,5 млн грн, аби піти в президенти

Народний обранець з Прикарпаття Юрій Тимошенко вирішив подати свою кандидатуру на пост Президенти України.

Про це він 24 грудня написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише 0342.ua.

"Про депутатство і майбутнє президентство, коли в Україні про таке ще й не думалось, перший знак отримав ще літом 1979 року, а останній — це весь серіал «Слуга народу», бо саме про це я мріяв такі довгі роки свого життя в кожен важкий момент для держави, думаючи чомусь завжди одне і теж: «Ех, була б моя воля»", — пригадує Тимошенко.

Для участі у чергових виборах, кандидату необхідно внести 2,5 млн грн застави.

"Я прошу з кожного не більше, ніж по 10 гривень, щоб коли набереться ця сума, я знав, що вона відповідає щонайменше чверті мільйона людей, за яких я готовий буду поборотися", — звернувся Юрій Тимошенко до свого електорату.

Станом на 26 грудня, на рахунок Тимошенко поступило 2170 грн. 

"Не думав, що в нашій країні так багато прихильників бойків і рабиновичів. Та все одно, до двох з половиною мілійонів вже багато ближче ніж позавчора", — зазначив депутат.

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.