Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Нардепа Надію Савченко запідозрили в черговому пособництві сепаратистам

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10560
Нардепа Надію Савченко запідозрили в черговому пособництві сепаратистам
Навколо нардепа Надії Савченко вибухнув новий скандал - скандальну екс-представника фракції «Батьківщина» запідозрили в причетності до інсценування нібито звільнення з полону терористів Л / ДНР двох полонянок - журналістки Ольги Сворак і колишньої судді з Новоазовська Анжеліки Преснякової.


Як повідомив журналіст, блогер і громадський активіст Андрій Дзіндзя, мета цієї показової акції - піар нового політичного проекту Савченко. При цьому Дзиндзя вказав на те, що одна із звільнених - Ольга Сворак - ніяка не полонянка, а її захоплення бойовиками - повна вигадка.


«Цирк продовжується. Савченко з терористами розігрують псевдозвільнення, все робиться для піару партії Савченко! Савченко заявила про звільнення двох полонених, одна з яких - Строжак, яка поїхала до свого хлопця-терориста в Луганськ! Це - відео, де журналістка нібито полонянка, розповідає, як вона потрапила в полон ... Зверніть увагу на деталі: журналістка в полоні, але вся - в макіяжі. Напевно, терористи перед тим, як зняти Олю на відео, змусили її нафарбуватися. Для мене цього достатньо, щоб не повірити, що вона є полоненою. Вангую, ця журналістка після звільнення вступить в партію Савченко », - написав Дзиндзя у себе в Facebook.


Раніше стало відомо, що у жовтні 2015 року Сворак їздила в окупований Крим, де провела відпустку з терористом.


На фото, оприлюдненому блогером Мирославом Олешко, стоїть разом зі Сворак чоловік, на його грудях значок «Новоросія». На думку Олешко, терористи за вказівкою Кремля передають Савченко завербованих сепаратистів, і все це робиться Москвою, щоб скандальна українська депутат постала в образі миротворця і рятівниці українських заручників.


Проте, в ЗМІ почали з'являтися деякі інші неоднозначні подробиці підігрування Савченко Кремлю і сепаратистам. Так, серед активних персонажів, які розгорнули публічну кампанію в інтернеті по «звільненню» Сворак виявився такий собі Ростислав Гудзинський.


За даними порталу firtka.if.ua, цей псевдоактівіст разом зі своїм соратником Віталієм Чорненьким є агентами Кремля і попалися на розхитуванні антиукраїнських і сепаратистських ідей на Західній Україні. Зокрема, Гудзинський і Чорненький організували антиукраїнський тур по ряду міст Західної України для підготовки українофобського середовища, сепаратистських настроїв і пропаганди розколу України. А організації, які представляють ці «діячі», - «Голос» та «реституція Кресів» - підозрюються у фінансуванні Росією з метою дискредитації України і дестабілізації ситуації всередині країни.


За даними видання, раніше Гудзинський і його соратник потрапили в корупційні скандали: захищали скандально-відомого екологічного інспектора Стефурака, звільненого за співучасть у знищенні Карпатських лісів і заповідників і активно підтримували сільського голову-хабарника Олександра Вара, який разом з Богданом Орлом, зловживаючи службовим становищем , вимагали у місцевої підприємниці і надалі отримали частинами кошти в сумі 70 тис. грн і 400 тис. грн.


Як наголошується в публікації, ці псевдоактівісти повинні були вже давно потрапити під приціл СБУ і давати показання щодо їх нинішньої антиукраїнської діяльності.


Як додає блогер Олешко, у Сворак він знайшов в розділі «колеги» «сепаратиста і пособника терористів Руслана КОЦАБУ, який так само, хоч і народився на Західній Україні, але є колабораціоністом». «Більш того, в 2012 році Коцаба публікував відео з Сворак на своєму ютуб-каналі. Цікаво, що пару днів назад Коцаба виступав на NewsOne, де активно виступав на підтримку Савченко », - зазначив він.


Всі ці факти підтверджують думку, що Савченко працює на Кремль і намагається реалізувати в Україні новий проект щодо легалізації терористів і сепаратистів, виправдавши військову агресію Росії проти України.


Наталія Мазіна

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.