Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Депутат Волгін пояснив, чому ледь не побився з депутатами на вчорашній сесії

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10971
Депутат Волгін пояснив, чому ледь не побився з депутатами на вчорашній сесії
Депутат міськради Андріан Волгін пояснив свою вчорашню запальну поведінку на сесії і пообіцяв вибачитися перед депутатом Гречанюком, в якого вчора жбурнув паперами. 


Скрін повідомлення з фейсбук-сторінки Андріана Волгіна.


Депутат Волгін пояснив, чому ледь не побився з депутатами на вчорашній сесії


Нижче в коментарях під цим постом Волгін пообіцяв вибачитися на наступній сесії перед Гречанюком за свою запальну поведінку. 


Чому Волгін направив свій гнів саме на Гречанюка, в коментарях журналістам 0342.ua не пояснив. Написав лише, що дещо зрозумів в перерві сесійного засідання, проте більше коментувати відмовився.


Нагадаємо, що на черговій сесії міської ради, яка відбувалася вчора, 22 грудня, депутати міськради не підтримали пропозицію Волгіна голосувати за земельні питання на початку сесії, а  не вкінці, як це було зазначено в порядку денному. В результаті розгляд земельних питань перенесли на 20 січня. 


Читайте також: За що голодує Волгін?


Відео інциденту зняв Курс
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.