Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Прикарпатський нардеп заявляє, що його репутацію паплюжать псевдо-благодійники

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9368
Прикарпатський нардеп заявляє, що його репутацію паплюжать псевдо-благодійники
Нардеп Юрій Дерев'янко написав заяву в поліцію, в якій повідомляє, що від його імені сільські голови отримують фальшиві листи з проханням надати благодійну допомогу. 


Нардеп заявляє, що ці документи — підробка та розсилаються з метою нашкодити його репутації, — повідомляють у прес-центрі нардепа. 


За його словами, протягом кількох останніх днів голови сільських та селищних рад Надвірнянського, Богородчанського та Косівського районів повідомляють, що їм надійшли звернення імені Юрія Дерев'янка з пропозицією про надання благодійної допомоги, сертифікат, інструкція про процедуру отримання коштів та форма згоди на отримання благодійної допомоги.


Юрій Дерев'янко заявив, що зазначені вище документи він не надсилав, вони підписані не ним, надруковані зловмисниками на підроблених бланках, засвідчені печаткою, що не співпадає з печаткою політичної партії «ВОЛЯ».


Ці факти свідчать про підробку невідомою особою підпису народного депутата України, про виготовлення підроблених печаток та використання завідомо підроблених документів у своїх інтересах.


Нардеп надіслав депутатські звернення до правоохоронних органів з проханням встановити особи злочинців та притягнути їх до кримінальної відповідальності.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.