Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Бойовик Захарченко заявив, що хоче завоювати Британію: відео

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   11465
Бойовик Захарченко заявив, що хоче завоювати Британію: відео
Глава бойовиків самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що вони повинні захопити не тільки Київ і Берлін, а й Великобританію.


Про це у вівторок, 6 грудня, він сказав під час інтерв'ю, повідомляє УП.


"Я зараз не говорю Київ. Насправді потрібно брати навіть не Берлін. Потрібно його пройти і взяти Британію всю як таку. Все зло нашої російської долі – це англосакси", - заявив Захарченко.

Він додав, що в разі захоплення Великобританії настане "золоте століття Росії".


"Ми повернемо під контроль ту територію, яку втратила Російська імперія, плюс заберемо своє, що повинні були отримати ще починаючи з Кримської війни", - сказав Захарченко.


Бойовик Захарченко заявив, що хоче завоювати Британію: відео


Водночас Захарченко заявив, що українська сторона платить їм за поставлене з окупованої території вугілля. 

"Ми зараз тримаємо Україну за одне місце тим, що можемо їм дати вугілля взимку, а можемо і не дати. Тобто якщо у нас економіка буде добре розвиватися, ми можемо просто взяти і пригальмувати продаж вугілля на Україну. Ми ж торгуємо з Україною, вони платять", - заявив він.

"Вони приходять, просять: "Дайте нам ще більше вугілля. Може, там ще якусь гілочку прокладемо, або давайте ми у вас електроенергію будемо купувати". Це є, але Порошенко цього ніколи не скаже. Тому що визнати це, визнати свою поразку", - розповів бойовик.


Раніше Захарченко заявивляв, що бойовики можуть претендувати на херсонську область і інші "населені пункти".
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.