Сегодня: Суббота, 25 Января 2020 года
Политика

Янукович обурений тим, що що його допит не відбувся сьогодні

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9086
Янукович обурений тим, що що його допит не відбувся сьогодні
Екс-президент Віктор Янукович розповів журналістам у Ростові-на Дону про те, що він "обурений  тим, що його допит не відбувся 25 листопада.


Про це повідомляє "УКРАЇНСЬКА ПРАВДА".


"Я обурений тим, що сталося... "Сьогодні ми дізналися, що" Правий сектор "ірадикали працюють за принципом Майдану за межами українського закону", -заявив він.


Він також обурився заявою глави МВС України Арсена Авакова, про те, щоб "не дати Януковичу інформаційний майданчик".

"Це означає, що міністр внутрішніх справ не виконує рішення суду, який прийняв рішення допитати мене як свідка. Страх від того, що будуть розкриті злочини Майдану, сьогодні є", – сказав він.

Янукович також заявив, що вирішив не скасовувати прес-конференцію, призначену на 25 листопада, проте не буде розголошувати там всю інформацію, яку планував.


"Все не зможу повідомити, що повинен буду сказати суду ... Дати їм шанс скористатися моїми свідченнями я не дам (до засідання суду 28 листопада)".

Янукович відмовився відповідати на запитання журналістів, заявивши, що на все відповість на прес-конференції.

"Ми з вами давно не зустрічалися", – сказав екс-президент.


Як відомо, у п'ятницю мав відбутися допит Януковича по відеозв'язку з Ростовським судом Росії. Янукович прибув до суду і відеозв'язок була налагоджений, однак через неявку обвинувачених "беркутівців" засідання було перенесено на понеділок на 13:00 за київським часом.


Повідомлялося, що "беркутівців" блокували представники "Правого сектора" та активісти з прапорами "Вільні люди".


Адвокат "беркутівців" подав до ГПУ заяву про злочин з цього приводу.
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.