Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Политика

Чи є «шатун» на Галичині?

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10571
Чи є «шатун» на Галичині?
Хвороба блокування автомобільних доріг поширюється країною. У п’ятницю власники автівок з іноземною реєстрацією – так звані «пересічники» – перешкоджали руху транспорту з Хмельниччини до Вінниці, чим викликали чимале обурення місцевого населення та транзитних водіїв. Також блокувальники погрожували поширити свою акцію на всю Україну.  


Черговий сигнал про сплановане перешкоджання руху транспорту надійшов з Галичини і начебто не пов’язаний із «пересічниками». У Бурштині робітники станції перекривають дорогу, щоб отримати від власника підвищення зарплати. «Ахметова на нари», - вимагають вони. Звісно, це вдала кричалка для мобілізації незадоволених. Але така акція навряд чи здатна вирішити питання працівників станції.    


Серед організаторів протесту виявляються люди, пов’язані із сумнівними громадськими організаціями. Так, особливо завзято до блокування дороги Івано-Франківськ – Львів закликають члени «Автономного опору». Представники цієї спілки називають себе націоналістами. Та на відміну від інших представників проукраїнських сил, акції «Автономного опору» мають здебільшого провокативнийхарактер. А саму організацію пов’язують із кумом Путіна та власником «Українського вибору» Віктором Медведчуком.   


До останнього часу Бурштин залишався спокійним містом, а зарплата на станції була бажаною для багатьох й далеко не найгіршою в області. Але зараз навколо ТЕС починають організовувати протести. Чи є такі акції частиною плану з дестабілізації України «Шатун», про нібито існування якого заявляє СБУ, час покаже…
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.