Сегодня: Четверг, 26 Апреля 2018 года
Политика

Мельничук не виправив трильйон у декларації: йому загрожує справа про несплату податків

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   8659
Мельничук не виправив трильйон у декларації: йому загрожує справа про несплату податків
Депутат Верховної Ради Сергій Мельничук до 6 листопада, як того вимагав закон, не виправив в електронній декларації дані про трильйоні гривень готівкових коштів.


Про це свідчить його е-декларація в єдиному державному реєстрі. Читайте також Нардеп-хакер із БПП задекларував біткоїнів на 76 мільйонів гривень У розділі про грошові активи так і зазначено 1 000 000 000 000 гривень готівкових коштів, що дорівнює понад 39 мільярдів доларів, - передає "УНІАН".


Як відомо, перший етап подання е-декларацій завершився 30 жовтня. В основній декларації Мельничука про доходи та наявність майна за 2015 рік, поданії 29 жовтня, також був зазначений трильйон гривень готівки.


У депутатській групі "Волі народу", куди Мельничук перейшов з Радикальної партії, заявили, що його трильйон гривень - це "невдалий жарт".


Пізніше нардеп пояснив такі дані бажанням "привернути увагу громадськості до корупції".


Внести зміни в декларацію можна було до 6 листопада. Але в оновленій декларації Сергія Мельничука трильйон залишився.

Нагадаємо, Народний депутат замовив у Верховній Раді тур на 135 тисяч євро і "піймав білочку".
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.