Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Политика

Синдром "золотого батона". Нащо прикарпатцю Насалику 6+ автомобілів

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11267
Синдром "золотого батона". Нащо прикарпатцю Насалику 6+ автомобілів
Прикарпатський міністр енергетики і колишній мер Калуша Ігор Насалик очолив "рейтинг" найбагатших кабмінівців. Неочікувано (принаймні для нас) пан Ігор обійшов у грошовій дистанції таких фінансових "левів", як Прем'єр Володимир Гройсман та одіозний Арсен Аваков. 


Із людьми, які потрапляють до влади, точно щось коїться. Вони починають хаотично накопичувати дорогі і дуже дорогі речі, збирати готівку, купляти по десять золотих годинників, автомобілів, "батонів". Із часів Януковича в журналістиці навіть прижився термін "синдром золотого батона" для тих, хто на владній посаді одразу починає нервово "нагрібати" всякі коштовні речі, рухоме й нерухоме майно, доволі часто з відчуттям повного несмаку та нерозбірливості.


Загальнорічний дохід Ігоря Насалика, згідно з декларацією, становив 410 614 грн. Притому міністр енергетики якось втримує в руках фантастичну суму готівки:  4,7 млн грн, 890 тисяч доларів і 240 тисяч євро. На свою дружину Гюзель він переписав ще 40 тисяч фунтів стерлінгів готівки. Загалом сума готівки без річного доходу у гривневому еквіваленті за нинішнім курсом валют складає майже 31 млн гривень! (30 785 400 грн)


Але Ігор Насалик ще той колекціонер. Крім готівки, він полюбляє автомобілі, за кількістю яких (задекларовано 6, проте є свідчення, що авто значно більше) обігнав решту нинішніх міністрів Кабміну: це Mercedes-Benz S500L, ВАЗ 21065, Toyota Avensis, TOYOTA LAND CRUISER PRADO, VOLKSWAGEN CC, Mazda Tupe 6.


Чотири ділянки землі, три з яких в елітних районах Київської області залишимо осторонь, бо "земля нині дорога".


А от 8 статуй/бюстів, 2 настільні набори, 10 годинників (в т.ч. із рожевого золота!), 7 ювелірних виробів, 3 шуби/куртки (норка, соболь) та 6 картин привертають увагу. Бо що це за в біса мода така в нашої чиновницько-депутатсько-перезидентської спільноти, що треба мати побільше різного дорого "барахла"? Нащо Насалику аж 6 автомобілів і 10 золотих годинників? Нащо стільки грошей, які він, очевидно, не має куди подіти — поки волонтери збирають по сільських автобусах гроші на лікування онкохворих дітей, люди животіють за 1450 грн "мінімалки" поряд із фантастичними тарифами на комуналку, ні на що і ніде не вистачає грошей?


Цілком закономірно, що в уряді, ВРУ, інших чиновницьких структурах наразі триває епідемія синдрому "золотого батона". Лише "антибатонівська" кампанія може врятувати заблукалі душі наших політичних багатіїв від тяжкої хвороби та поверне крадені мільярди до народної кишені.Христина Семерин(при копіюванні матеріалів покликання на 0342.ua обов'язкове)

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.