Сегодня: Пятница, 20 Апреля 2018 года
Политика

Луценко обіцяє перевірити е-декларацію Порошенка "як і всі інші"

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   10318
Луценко обіцяє перевірити е-декларацію Порошенка "як і всі інші"
Генпрокурор зазначив, що президент підлягає перевірці також з боку НАБУ та НАЗК.


Генеральний прокурор України Юрій Луценко запевняє, що декларація президента України Петра Порошенка буде перевірятися так само, як і декларації інших політиків чи держслужбовців.


Про це Луценко заявив сьогодні на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.


За словами генпрокурора, Порошенко у своїй електронній декларації звітував про достатньо великі статки, які були предметом його декларацій за попередні роки, - передає "УНІАН".


«Ці кошти не виникли нізвідки… Але так само, як і всі інші, він підлягає перевірці і з боку Національного антикорупційного бюро, і з боку Національного агентства з питань запобігання корупції, і з боку Генеральної прокуратури», – сказав Луценко.


Луценко заявив, що ГПУ перевірить сплату податків нардепами із готівкових коштів, які задекларували більше 100 тисяч доларів готівки. Він зазначив, що дуже важливо розділити всіх чиновників на дві принципово різні категорії – тих, які задекларували статки і сплатили податки, і тих, які податки не сплатили.


«Ми будемо аналізувати декларації половини народних депутатів України, які задекларували готівку понад 100 тис. доларів. Цей аналіз буде складатись із нашого звернення до Державної фіскальної служби з вимогою надати інформацію про сплачені податки, які можуть свідчити про легальність цих коштів, або несплачені податки, які будуть свідчити про нелегальність такої готівки. Відповідно, народні обранці можуть підпасти або не підпасти під дію статті 212 Кримінального кодексу – ухиляння від податків, якою передбачені різні санкції», – заявив генпрокурор.

Нагадаємо, Президентська декларація: три жінчині сумки, шуби, рояль та хімчистка.


Луценко обіцяє перевірити е-декларацію Порошенка "як і всі інші"Аттіла Ерделі

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.