Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Политика

Коли вдало одружився: подружжя Солов'їв задекларувало більше трьох гектарів землі, 2 автомобілі та 97 тисяч доларів готівкою

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10466
Коли вдало одружився: подружжя Солов'їв задекларувало більше трьох гектарів землі, 2 автомобілі та 97 тисяч доларів готівкою
Щасливі українці, яким нещодавно пообіцяли підняти мінімальну зарплату до 3200 грн, продовжують дізнаватися про статки українських чиновників та політиків.


0342.ua розглянули декларацію прикарпатського народного депутата Юрія Солов'я, яку розміщено на сайті НАЗК (Національного Агентства з питань запобігання корупції). 


Член фракції "Блоку Петра Порошенка" володіє земельною ділянкою  в 500 м2. Кращі справи у його дружини, яка має дві квартири на 197 м2 та 96 м2, житловий будинок розміром в 59,9 м2 та земельну ділянку на 33551 м2.


Єлизавета Соловей володіє 50% прав на торговий центр, який будується в Угорниках, 90-відсотковою часткою компанії "Вест Юкрейн Девелопмент Консалтинг Груп" та приватним підприємством "Всі послуги". 


Дружина їздить на позашляховику "KIA Sportage" 2014 року випуску. Сам нардеп володіє седаном "Nissan Teana" 2008 року.


Юрій Ігорович, який є власником бренду під назвою "Карпатський узвар", тримає на рахунку в банку 161 тисячу доларів. Його дружина не довіряє українській банківській системі, тому "під матрацом" сховала 97 тисяч доларів, а ще 178 тисяч дала комусь в позику. Михайло Микитин

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.