Сегодня: Вторник, 28 Января 2020 года
Политика

Мстислав Тарас озвучив значну суму перевиконання міського бюджету. Марцінків заперечив

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10482
Мстислав Тарас озвучив значну суму перевиконання міського бюджету. Марцінків заперечив


Представник УКРОПу в міськраді, депутат Мстислав Тарас озвучив значну суму перевиконання міського бюджету і запитав в своїх "колег" чи планують вони спрямувати ці кошти на будівництво моста на Пасічну і харчування школярів.


Свої заяви депутат озвучив на 8-й сесії міськради, що проходить сьогодні, 21 жовтня.


Мстислав Тарас пояснив, що за даними 9-ти місяців перевиконання міськбюджету склало 232 мільйони гривень. І йому б дуже хотілося, щоб частина цих коштів була спрямована на харчування школярів (9 млн) і будівництво мосту на Пасічну. Проте, скільки саме коштів спрямують по факту, це й депутат намагався з'ясувати в колег у сесійній залі. Не отримавши фітбеку, заявив, що чекає відповіді в 10-денний термін.


Міський голова Івано-Франківська назвав цифри, що озвучив Мстислав Тарас брехнею, а його заяви – політичним популізмом.


Юлія Канюс

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.