Сегодня: Вторник, 17 Сентября 2019 года
Политика

У відводі важких озброєнь починається новий етап

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   11563
У відводі важких озброєнь починається новий етап
Президент України Петро Порошенко сподівається, що черговий етап відведення озброєнь під контролем ОБСЄ стане початком реального припинення вогню на Донбасі


Про це він заявив під час робочого візиту на Луганщину, передає depo.ua.


"Вчора наші дипломатичні зусилля увінчались успіхом. За наполяганням наших дипломатів було прийнято рішення про відвід озброєнь. За декілька днів почнеться відлік годин, коли під контролем ОБСЄ буде відведене все важке озброєння", - повідомив Порошенко.


"Я сподіваюсь, що це буде реальний початок реального припиненя вогню, реального відведення важкої техніки, звільненя заручників і забезпечення ефективного контролю ОБСЄ над цими територіями", - заявив президент


На його думку, надалі це створить умови для політичної та економічної реінтеграції цих територій і повернення їх до складу України.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.