Сегодня: Суббота, 18 Января 2020 года
Политика

Віктор Анушкевичус обурений тим, що дехто приписує собі заслуги громади

•   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   712
Віктор Анушкевичус обурений тим, що дехто приписує собі заслуги громади

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус обурений тим, що дехто видає заслуги громади за свої власні.

Сьогодні на оперативній нараді він нагадав, що все, що робиться у місті - робиться за кошти із міського бюджету і є спільною заслугою громади, а не окремих політичних сил чи людей, повідомляє Фіртка.

"Дехто дуже любить казати: "я зробив, все я зробив, депутатські кошти, ледь не мої кошти". У мене питання - а куди можна використати кошти з депутатського фонду, як не на вирішення проблем міста?  Це ж не особисті кошти. Якщо хтось хоче казати "я зробив", то витягни із власної кишені, зроби і тоді говори "я зробив", - наголосив мер. - Ще раз підкреслюю, бо у нас уже почалися вибори, судячи із останньої сесії. Добре, що хоч бюджет прийняли. Все що робиться у місті Івано-Франківську - все робиться за кошти громади, людей, мешканців Івано-Франківська, бюджетні кошти".

Мер пояснив, що завдання міського голови, виконавчого комітету, міської ради визначити правильний пріоритет і ефективно вкласти ці кошти.

"Якщо ці пріоритети вибираються правильно і мешканці ними задоволені, то тоді вони далі обирають ту міську раду, міського голову. Тому ці всі роботи робимо ми, ми - громада Івано-Франківська", - резюмував Віктор Анушкевичус.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.