Сегодня: Суббота, 28 Марта 2020 года
Политика

Пам'ять героям чи безкоштовний піар екс-нардепа?

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   1036
Пам'ять героям чи безкоштовний піар екс-нардепа?8 серпня 2013 року рішенням Івано-Франківської міської ради було затверджено програму «Івано-Франківськ – місто героїв». Згідно цієї програми передбачене встановлення пам’ятних/анотаційних дощок видатним особам, важливим історичним, культурним подіям, місцям. 


Одним з таких є Володимир Шарабуряк, анотаційну дошку якому буде встановлено 27 лютого 2015 року на фасаді загальноосвітньої школи №19, що знаходиться по вулиці Гната Хоткевича 56.


Дану інформацію кореспондент сайту 0342.ua отримав з інформаційної листівки, яку роздавали в центрі Івано-Франківська усім перехожим (фото додається).


Пам'ять героям чи безкоштовний піар екс-нардепа?


Цікавим є той факт, що на листівці вказана інформація про ініціативу Руслана Марцінківа в проведенні даної акції.


Хоча, як стало відомо кореспонденту 0342.ua з власних джерел, клопотання про встановлення анотаційної дошки Володимиру Шарабуряку подала дружина його рідного брата. А автором проекту рішення є голова постійної депутатської комісії з питань духовного відродження, науки, освіти, культури, молодіжної політики та спорту Оксана Савчук, на яку покладено контроль за виконанням рішення (Рішення Івано-Франківської міської ради № 1178-37 від 08.08.2013 р.)


Відповідно до Програми "Івано-Франківськ – місто героїв", фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах бюджетних призначень, затверджених Івано-Франківською міською радою у бюджеті міста на відповідний рік, а також із залученням інших коштів, не заборонених чинним законодавством.


На даному етапі кошти на виготовлення та встановлення пам'ятних дощок в межах даної Програми виділяється тільки з міського бюджету. Приблизна сума - 30 тисяч гривень. Головним розпорядником використання цих коштів є управління культури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.


То ж як розуміти напис "З ініціативи Руслана Марцінківа" на інформаційній листівці про відкриття анотаційної дошки Володимиру Шарабуряку? Яким чином він причетний до завтрашньої події? Адже ані клопотання, ані коштів від нього на цю добру справу не надходило.


Далі буде...

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.