Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Политика

Що наприймали ужгородські депутати?

  •   Ильяс Горский  •   0312.ua   •   9005
Що наприймали ужгородські депутати?

Що наприймали ужгородські депутати?


Що наприймали ужгородські депутати?


Розпочали депутати з затвердження персонального складу постійних комісій. Їх сформували всього 5. Бюджетну комісію очолив Василь Гомонай ("Відродження"), земельну - Олександр Пономарьов ("Відродження"), комунальну - Іван Волошин ("Європейська партія України"), освіти, культури та охорони здоров’я - Олена Камінська ("Солідарність"), регламентну - Микола Сюсько ("Об'єднання "Самопоміч"). 


Та якщо з комісіями у депутатів все пройшло швидко, то до змін до програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста вони були не готові. Як виявилося, проекти цих рішень не були роздані депутатам перед сесією.


"Для мене це все незрозуміло. Мені треба час", - поскаржилася колегам Олена Камінська ("Солідарність"). У відповідь мер Ужгорода Богдан Андріїв пообіцяв, що таке відбувається вперше і востаннє, і зазначив, що ці рішення треба прийняти, бо вчителі і лікарі не отримають індексації заробітних плат.


"Для збільшення індексації, інших захищених статей пропонується направити 13,5 мільйонів гривень, - пояснювала зміни до бюджету керівник фінуправління міськради Олеся Гах. - Крім того, управління культури звернулося з проханням довиділити кошти у розмірі 165 тисяч гривень на утримання газети "Ужгород", де колектив знаходиться без зарплати 2 місяці".


Для ознайомлення депутатів зі змінами до бюджету було оголошено перерву на 20 хвилин. Після неї  рішення було прийнято більшістю голосів.


"Ми не вирішили повністю питання індексації, - зазначив Віктор Щадей ("Батьківщина"). - Ті гроші, які ми виділили сьогодні, лиш наполовину перекрили заборгованість. Інших грошей в міста нема. Нам потрібне звернення до Кабміну від імені міської ради з проханням направити субвенцію".


Наостанок депутати прийняти рішення про оплату праці заступників міського голови. Також було оголошено про утворення у міській раді фракції "Патріот" (голова Михайло Чурило).


Як поінформував Богдан Андріїв, наступне пленарне засідання сесії ужгородської міської ради відбудеться 24 грудня.  


Йосип Іванчо

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.