Сегодня: Пятница, 10 Апреля 2020 года
Политика

«Порушення правил благоустрою та чорний піар» - «Опора» про висновки й перебіг місцевих виборів

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10198
«Порушення правил благоустрою та чорний піар» - «Опора» про висновки й перебіг місцевих виборів
"Опора" зафіксувала масові порушення під час виборчого процесу на Прикарпатті та в Івано-Франківську зокрема. 


Про найбільші з них розповів координатор громадянської мережі «Опора» в області Іван Маруняк, - пише 0342.ua.


На першому місці – порушення правил благоустрою. Це найтиповіше і масове явище притаманне усім виборам. Агітація з усіма кандидатами без винятку розклеювалася на парканах, стовбурах дерев і електроопорах.


"Наймасовіше це явище було у Івано-Франківську, - розповідає Маруняк. - В районах поширення друкованих матеріалів з порушенням правил благоустрою було набагато меншим".


На другому місці серед порушень - поширення агітаційних матеріалів без зазначення вихідних даних, зокрема інформації про замовника та установу, що здійснювала друк, і тираж.


Спостерігачі "Опори" також зафіксували поширення друкованих матеріалів з ознаками чорного піару в Івано-Франківську і Долині. 


"Здебільшого матеріали з ознаками чорного піару з'являються в останній тиждень перед днем голосування. Це робиться для того, щоб ті, стосовно кого поширюється недостовірна інформація, не мали вже можливості відрегувати на подану інформацію і спростувати її", - пояснив Іван Маруняк.
www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.