Сегодня: Пятница, 10 Апреля 2020 года
Политика

Хто і чому зірвав сесію Івано-Франківської міської ради?

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9974
Хто і чому зірвав сесію Івано-Франківської міської ради?
Вчора, 21 жовтня, мала відбутися остання в цьому скликанні сесія міської ради. Але за невідомих причин не відбулась.


Міський голова Віктор Анушкевичус пояснив це так, що напередодні секретар міської ради звернувся до нього з проханням про перенесення сесії. Пан Вітенко мотивував це тим, що не всі депутати зможуть бути присутні. Фактично мова йшла про депутатів-“свободівців”. Мер повідомив, що є навіть відповідне розпорядження, проте свій підпис він на ньому не ставив. Загалом, він був готовий проводити сесію.


«Мені здається, що це такий передвиборчий трюк, який хтось робить, щоб ще раз потрапити на екрани телевізорів…» – висловив своє обурення стосовно сесії, яка не відбулась, депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Борзов.


Віктор Анушкевичус повідомив про свою готовність провести сесію наступного тижня, після завершення виборів. Але чому сьогодні було зірвано заплановану сесію – залишається лише здогадуватись…
www.0342.uaДжерело: controlua.org
В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.