Сегодня: Понедельник, 25 Сентября 2017 года
Политика

Олександр Клименко: Я вже в Україні, щоб стати голосом кожного, кого сьогодні не чують

•   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   8894
Олександр Клименко: Я вже в Україні, щоб стати голосом кожного, кого сьогодні не чують

Олександр Клименко провів прес-конференцію, на якій відповів на гострі запитання журналістів і розповів про свій порядок денний у політиці.

«Я знаю, сьогодні ви чекаєте від мене сенсаційних, гучних заяв. Відповіді на два головних питання, які мені сьогодні задають. Повертаюся я в Україні? Іду я в політику? Відповідаю ствердно - так. Так, я повертаюся в Україну. І так, я вже в політиці. Мета політичних переслідувань, які сьогодні проти мене ведуться - не дати мені можливість озвучити країні альтернативна думка, інший шлях розвитку країни. Я припиняю цю практику заборон. Я буду використовувати всі технічні та технологічні можливості, щоб спілкуватися з українцями. Щоб разом і найголовніше голосно і ефективно говорити про всі існуючі проблеми, разом шукати шляхи їх вирішення », - заявив Клименко під час прес-конференції.

Політик підкреслив, що розуміє проблеми українців «краще, ніж багато політиків, які знаходяться сьогодні в країні».

«Мені нема чого боятися, і мені нема чого втрачати. Той період випробувань, які я пройшов за ці півтора року, чітко показав, що мене не зломити, що я вмію бути ефективним. Я буду говорити з людьми, і я буду говорити від їхнього імені. Від імені тих, кого сьогодні залякали, кого просто забули запитати, що їх хвилює, чого вони хочуть. Тих, чия думка перестало бути важливим для влади. Я прекрасно бачу, що тих, хто сьогодні не згоден з тим, що відбувається, хто не бачить і не розуміє, яким шляхом іде Україна. І нас таких - мільйони. Я завжди ніс відповідальність за свої рішення. Завжди. І я готовий взяти на себе відповідальність за тих людей, які мені сьогодні вірять », - заявив Клименко.

Політик відповів на гострі запитання журналістів і розвіяв ряд міфів щодо його персони. Зокрема, він заявив, що у нього немає ніяких відносин з діючою українською владою.

«Насправді ніяких стосунків у нас немає з однієї простої причини - по-різному дивимося на розвиток нашої країни. У нас кардинально різні погляди ", - сказав він.« Я прошу не забувати, що я був міністром доходів і зборів, був головою податкової служби та багатьох сьогодні олігархів і бізнесменів я знаю по їх деклараціям. Точно не всі хочуть, щоб ця інформація була публічною ", - зазначив Клименко.

Під час прес-конференції Клименко презентував свій новий відео ролик «Відверта розмова», в якому показано, як він відповідає на питання звичайної української сім'ї, «відверто розповідає про себе і запрошує до розмови про майбутнє України всіх, кому це небайдуже».

Клименко також заявив, що відкритий до діалогу і готовий відповісти на всі питання, що хвилюють українців, через соціальні мережі та спеціальний розділ свого сайту #Ask Klymenko

www.0312.ua

Джерело: 112.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.